PRIPRAVIŤ SA, POZOR, ČÍTAM!

25. februára 2023 10.00 - 12.00

Pozývame rodičov, učiteľov, vychovávateľov, knihovníkov, fanúšikov detského čitateľstva!

Neviete vo svojich deťoch zapáliť čitateľskú iskru?
Bojujete s čitateľským denníkom?
Ako vybrať správnu knihu?
Čo vlastne robí mozog, keď číta?
Čo si všímať na knihách, aby priniesli úžitok?
Ako pracovať s knihou a detským čitateľom?
Odkedy by malo dieťa vlastniť knihu?
Dokedy by sme deťom mali čítať?
Prečo sa deťom a rodičom páčia tak odlišné knihy?
Pripravili sme seriál stretnutí o detskom čitateľovi a o problémoch na ktoré môžeme naraziť. Na každý mesiac sme pripravili jedno sobotné stretnutie.
Plagát k podujatiu Pripraviť sa, pozor, čítam! Holubyho 5 Pezinok tréningová miestnosť 25.5.2023 o 17.00
Na prvom seminári sa budeme rozprávať s Ivanou Zacharovou, učiteľkou nie práve bežnej triedy, zapálenou čitateľkou a recenzentkou kníh zo Sieťovky, či populárnej FB stránky Čitateľský klub Martinus, Ak ste niekedy hľadali knihy podľa recenzií, určite ste natrafili aj na tú jej.
Miesto konania – tréningová miestnosť – prízemie (napravo pri vstupe od drevenej brány)
Vstup je voľný, treba sa však prihlásiť.
Prihlasujte sa na:
detske.odd@kniznicapezinok.sk
Počet miest je obmedzený.
Organizátorom je Malokarpatská knižnica v Pezinku
Podujatie z verejných zdrojov podporil
Fond na podporu umenia.