Literárno výtvarná súťaž 2024

Píšem, píšeš, píšeme!

Literárno výtvarná súťaž

Všetky deti, ktoré radi píšu – či už krátke rozprávky, možno aj básne, príbehy, pošlite nám do súťaže svoje literárne práce! (deti, ktoré ešte nevedia písať ucelené texty môžu poslať do súťaže aj obrázok)

Podmienky:

Súťaž je určená našim detským čitateľom a deťom v školských zariadeniach v meste Pezinok a v okolitých obciach (Modra, Limbarch, Viničné, Vinosady, Šenkvice, Viničné, Vinosady, Slovenský Grob, Svätý Jur, Šenkvice, Vištuk, Budmerice, Dubová)

Zúčastniť sa môžu deti do 15 rokov.

Práce na jednotlivé témy treba odovzdať do 5. dňa nasledujúceho mesiaca v oddelení pre deti a mládež v Pezinku na Holubyho 5.

Každú prácu treba označiť menom, ročníkom/vekom a kontaktom na autora. Ak prácu posiela škola – aj kontakt na školu.

Príspevky do súťaže:

Do súťaže prijímame literárne práce (poviedky, rozprávky, písané počítačom, alebo rukou, zaujíma nás obsah. Nevadia nám chyby, ani hrúbky.

Jedna práca má mať jedného autora.

Do súťaže prijímame iba práce, ktoré spĺňajú všetky podmienky.

(deti, ktoré ešte nepíšu texty a posielajú obrázky pošlú obrázok na A4, max A3)

Ceny:

Literárne práce budú ocenené knižnými cenami.

Výtvarné práce budú ocenené výtvarnými cenami.

Ceny si budú môcť výhercovia vyzdvihnúť osobne  v oddelení pre deti a mládež v Pezinku na Holubyho 5. Ceny neposielame poštou.

Vyhodnotenie:

Každý mesiac vyhodnotíme samostatné práce.

Práce, ktorré sa umiestnili v danom mesiaci si knižnica ponechá do koncoročného hyhodnotenia súťaže. Práce, ktorá sa neumiestnili si môžu účastníci súťže vyzdvihnúť do konca nasledujúceho mesiaca.

Zoznam výhercov nájdete na nástenke pred oddelením pre deti a mládež a na sociálnych sieťach knižnice – FacebookInstagram knižnice.

Kontakt:

detske.odd@kniznicapezinok.sk

033 / 64 12 315

centrála Holubyho 5, Pezinok

Sobota*
    V sobotu otvorené je iba odd. pre dospelých
    VÝPOŽIČNÉ hodiny POBOČKY Cajlanská 88

Streda -