Tajomstvo jedál našich starých mám s Vladimírom Niederlandom

22. februára 2024 16,30

Pozývame na prednášku o zdravej výžive s Vladimírom Niederlandom.

Kedy? 22.2.2024 o 16,30

Kde? Čitáreň, Malokarpatská knižnica, Holubyho 5, Pezinok

Vstup je voľný

Kto je VLADIMÍR NIEDERLAND?

Je odborník na výživu a zdravie, dlhoročný propagátor zdravého životného štýlu. Venuje sa prednáškovej a publikačnej činnosti v oblasti výživy.

Čitateľom sa v knihe Tajomstvo jedál našich starých mám otvára nový, nevšedný pohľad na život našich rodičov a starých rodičov cez krátke príbehy vo forme poviedok z čias autorovho detstva, ktoré opisuje s láskavým humorom.
Nezvyčajným zhodnotením jedál a potravín z pohľadu vedeckej výživy autor vytvoril originálne premostenie týchto príbehov na vitalitu a zdravie našich predkov.
Jemná nadsázka, premiešaná s troškou nostalgie, sprostredkuje nevtieravú vôňu dávnejších časov pre tých skôr narodených.
Kniha zároveň nesie v sebe silný odkaz mladšej generácii.
Tajomstvo jedál našich starých mám tiež ponúka priestor všetkým čitateľom na inšpirácie v prospech svojho zdravia.