STORYMATICI – klub pre deti

STORYMATICI PRICHÁDZAJÚ!

Kto sú Storymatici?
Storymatici majú radi knihy. Radi čítajú. Milujú príbehy. Radi si ich pozrú, radi ich rozprávajú a radi si ich vypočujú!
Storymatici sa schádzajú počas školského roka v knižnici každú druhú stredu o 16.30 a venujú sa svojej záľube – príbehom.

O príbehoch sa rozprávajú, príbehy tvoria, príbehy skúmajú, do príbehov vstupujú a príbehy prekrucujú.

Správneho Storymatika zaujíma všetko o príbehoch! Ako sa príbehy vyvíjajú, ako sa rozprávajú, prečo niekde píšu zľava doprava a inde naopak, akú majú štruktúru, ako ich upratať a potom aj nájsť. Správny Storymatik vie naplno využiť knižnicu a pozná ju ako svoju dlaň.

Máte doma nádejného Storymatika? Chcete podporiť jeho talent? Podržať ho v jeho záľube? Ukázať mu bezpečný priestor, kde sa môže rozvíjať?
Napíšte na detske.odd@kniznicapezinok.sk, kde sa dozviete viac.
Kontaktná osoba: Katarína Cigánová.

Ak má dieťa talent na šport, zapíšeme ho na futbal alebo atletiku. Ak má výtvarný talent, prichádzajú na rad výtvarné krúžky. Ak má dieťa talent na vnímanie príbehov – pošlite ho k nám!
Je to čitateľský klub? Nie. Áno. Možno. Ale iba trochu.

Klub je vhodný pre deti druhého stupňa ZŠ.

centrála Holubyho 5, Pezinok

Sobota*
    V sobotu otvorené je iba odd. pre dospelých
    VÝPOŽIČNÉ hodiny POBOČKY Cajlanská 88