Beseda o piatej: Milý tato, Lucia Satinská

28. februára 2023 17.00

„Venujem ich čitateľstvu na Tvoje okrúhle smrtiny. Autorka týchto listov nezomrela, len už neexistuje. Ani svet, v ktorom sme žili my dvaja spolu, už neexistuje. Pre mňa sú dnes tieto listy nečakane spomienkou nielen na Teba, ale aj na ten svet.”

Pozývame na diskusiu s autorkou knihy Milý tato, Luciou Molnár Satinskou.

Podujatie sa bude konať 29. februára 2023 o 17.00 v čitárni na poschodí v Malokarpatskej knižnici v Pezinku na Holubyho 5.

Kniha Milý tato má podtitul Listy z tohto sveta. Ako sa vysporiadala Lucia Molnár Satinská so stratou otca? Napísala mu listy. Keď sa to stalo, mala iba 16 rokov, no listy sa Lucia rozhodla zverejniť až neskôr a vyšli v roku 2022. Listy plné lásky a spomienok, ale aj listy o tom, o čom by otec vedieť mal ale bohužiaľ, už sa toho nedožil.

Podujatie z verejných prostriedkov podporil Fond na podporu umenia.

Vstup je voľný.