Knižnica otvára od 11. mája 2020

Knižnica otvára 11. mája 2020 v obmedzenom režime.

Spúšťame výpožičky kníh, registrácie a preregistrácie.

Služby, ako prístup na počítač, čitáreň, herňa, možnosť tlače a kopírovania, vstup do študovne atď., momentálne neposkytujeme.

Nebudeme požičiavať ani časopisy a leporelá pre najmenších.

Pobočka na Cajlanskej 88 ostáva zatvorená.

Výpožičky budú prebiehať formou objednávky, bez vstupu verejnosti do oddelení. O spôsobe, ako si objednať knihy si môžete prečítať tu.

Objednávku spravte ešte pred návštevou knižnice – momentálne fungujeme IBA v objednávkovom režime.  Knihy si len vyzdvinete.

Objednávky možno vykonať e-mailom aj telefonicky, budeme však radi, ak uprednostníte komunikáciu e-mailom.

Pre návštevu knižnice platia tie isté podmienky ako inde. Je nutné nosiť rúško tak, aby zakrývalo nos aj ústa. Pri vstupe si treba vydezinfikovať ruky. Počas návštevy knižnice dodržiavať odstup 2 metre, minimalizovať čas strávený v budove, dbať na pokyny zamestnancov knižnice.

Odporúčame zvážiť, či je nutné vziať so sebou deti (toto je len odporúčanie).

Knihy dávame do karantény na 24 hodín.

Knižnica bude fungovať v skrátenej prevádzke a iba na vrátenie a výdaj kníh.

Dezinfekčná polhodina 12.00 – 12.30 (zatvorené)

Výdaj kníh bude pred jednotlivými oddeleniami.

Vrátiť knihy bude možné v tréningovej miestnosti (za drevenou bránou prvé dvere vpravo) a to počas výpožičných hodín knižnice. Vtedy budú hneď odpísané z vášho konta.

Ak vrátite knihy cez box, je možné, že z konta sa vám odrátajú až po uplynutí karantény.

Vstup len s čitateľským preukazom.

Maximálny počet kníh na objednávku je 6 kníh. Do ďalšej objednávky je potrebné najskôr knihy vrátiť.

Nedezinfikujte naše knihy! Prosíme čitateľov, aby nedezinfikovali naše knihy, nakoľko ich to poškodzuje. Ak sa bojíte, radšej skúste knihám pridať ešte vlastný deň karantény.

Nevstupujte do budovy knižnice, ani si nepožičiavajte knihy, pokiaľ máte akékoľvek príznaky nákazlivej choroby. (platí pre akúkoľvek nákazlivú chorobu).

Upozorňujeme, že momentálne návštevníci nemôžu použiť WC knižnice.

aktualizované 6. mája 2020

centrála Holubyho 5, Pezinok

Streda zatvorené
    Sobota, nedeľa zatvorené
    Iba pre vyzdvihnutie objednaných výpožičiek

Dezinfenčná polhodina (zatvorené)

VÝPOŽIČNÉ hodiny POBOČKY Cajlanská 88

POBOČKA ZATVORENÁ DO ODVOLANIA

Pondelok -
    Utorok -
    Streda -
    Štvrtok -
    Piatok -
    Obedová prestávka 12.00 – 13.00 hod.